Wyszukiwarka wyborcza

Wybory Parlamentarne

Sprawdź, gdzie możesz zagłosować

Do wyborów pozostało

  • 00dni
  • 17godz.
  • 58min.
Odwiedź serwis wyborczy 

73,2 mln zł trafiło w Łodzi do rodzin w ramach „500+”. Największa kwota dla rodziny do 4,5 tys. zł

(ei24)
brak
Urząd Miasta Łodzi podsumował wczoraj dotychczasową realizację programu „Rodzina 500 +” w mieście. Od 1 kwietnia rodziny złożyły 37 tys. 689 wniosków o wypłatę świadczenia wychowawczego, na podstawie których wydano już 28 tys. 826 decyzji o wypłacie pieniędzy.

Tym samym stopień realizacji programu osiągnął już 77 proc., podczas gdy jeszcze dwa miesiące temu w Łodzi rozpatrzonych było zaledwie 44 proc. wniosków. Jedną z przyczyn wcześniejszych opóźnień było to, że zaledwie ok. 10 proc. wniosków było wypełnionych poprawnie i nie wymagało złożenia dodatkowych wyjaśnień i dokumentów.

Dotychczas do łódzkich rodzin trafiło w ramach programu 73,2 mln zł, a największą kwotę - 4,5 tys. zł miesięcznie - otrzymuje rodzina z dziewięciorgiem dzieci. Do końca września magistrat wypłaci świadczenia na sumę 325 mln zł. Przy obsłudze systemu pracuje 138 urzędników.

KIEDY WYPŁATY 500 ZŁ NA DZIECKO? KIEDY PIENIĄDZE 500 PLUS?

Wideo

Komentarze 20

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone ze względu na ciszę wyborczą i zostanie włączone po jej zakończeniu.

Podaj powód zgłoszenia

g
gość

Czym tu się chwalą, że przez 2 miesiące rozpoznali mniej wniosków niż przez pierwszy miesiąc? Poza tym to ściema, nie wypłacają tylko odwlekają rozpoznanie wniosków. Skoro ktoś składał wniosek osobiście by nic nie brakowało, a pod koniec upływu terminu jaki im przysługuje na wypłatę okazuje się, że ma coś donieść to albo urzędniczka robi to na odgórne polecenie albo jest leniwa i niedouczona. A wszyscy doskonale wiedzą, że jest to robione na polecenie władz miasta. A ludzie niech czekają, grunt że miasto zarobi.
Tak więc niech nie pitolą takich głupot jak to im super idą im wypłaty bo to jedno wielkie kłamstwo i myślenie oczu ludziom

e
edek z fabryki kredek

stul rylo patolu

h
hycel

a ile sie zarabia w zydoameryce a ile unas mowa o normalnych a nie zlodziejach ? a tak wogole to co nas obchodza zydojankesi?

G
Gość

Pieprzona patologia polska

J
Jasne

Gdybyś nie miała dzieci dorosłych i dostała 500 to inaczej byś śpiewała.

K
Kasia

A ja mam też dwoje dzieci,już dorosłych i nic nie dostawałam od państwa i też musiała rodzina sobie radzić,dzieci wykształcić,wychować!a płace nie były wysokie!Kupili sobie teraz elektorat za nasze pieniądze!za nic dostają!wyrośnie pokolenie roszczeniowe:daj,daj,daj...

b
być

te długi

t
te

dzieci co teraz dostają 500+ potem będą zapier..ć żeby spłacić te co robi rząd

ż
że PIS

najbardziej zadłuża Polskę

f
fokuś

NAJGORZEJ JAK W TYM TEMACIE WYPOWIADAJĄ SIĘ HOMO IMPOTENCJI

O
O2

DŁUG SKARBU PAŃSTWA ROŚNIE BO RZĄDZILI BOCHOLTZ STOLTZMAN I IM PODOBNI DUŻO W ŁODZI ZABRALI KAMIENICE W WARSZAWIE
Hajka Grundbaum ZROBIŁA SWOJE A JAK POLSKIE DZIECI DOSTAJĄ SŁUSZNIE PIENIĄDZE TO WROGOWIE NARODU MÓWIĄ ŻE TO PATOLOGIA ŻE PAŃSTWO SIĘ ZADŁUŻA . A JAK SPRZEDANO MŁODE POKOLENIE DO PRACY NA ZACHÓD TO CO NIE UCIEKŁY MILIARDY ZŁOTYCH NA ICH WYCHOWANIE I EDUKACJĘ.

N
Nie do końca prawda.

Mam dwoje dzieci, mąż pracuje ja też, menelami nie jesteśmy. Dostajemy 500+ i z kartką i długopisem wydajemy to na dzieci .Zanim zaczniesz wszystkich obrażać to puknij się w czoło.

B
Bzdura

W spożywczym to i owszem, ale w aptece to musiałoby być 500+ ale dla emerytów nie dla dzieci.

m
mietek

ale ta ustawa jest dla wszystkich rodzin i te porządne rodziny też dostaną.
W USA np.kilkoro dzieci jest na porządku dziennym i nikt ich rodziców nie nazywa "jebanymi dzieciorobami"-z ciebie też wyłazi patologiczne wychowanie.

Z
Złomiarz

...coraz więcej trupów jeździ po naszych ulicach!!!

Dodaj ogłoszenie