62-latek zaatakował policjantów siekierą

Edward Mazurkow
Policjanci z Komendy Powiatowej w Tomaszowie Mazowieckim, zatrzymali 62-letniego mężczyznę, który rzucił sie na nich z siekierą. Wcześniej szaleniec zaatakował komornika, który przyszedł wyeksmitować go z mieszkania.

KASKADA SMAKU PRUSZCZ GDAŃSKI KUCHENNE REWOLUCJE
Do tych mrożących krew w żyłach wydarzeń, doszło na początku marca tego roku w lokalu przy ulicy Sterlinga w Tomaszowie Mazowieckim. Komornik spodziewając się, że mogą być trudności z wyeksmitowaniem krewkiego dłużnika, przyszedł do jego lokalu, w towarzystwie swojego aplikanta i dwóch policjantów. 62-latek nie chciał jednak opuścić mieszkania i obrzucił komornika wyzwiskami. Później spod łóżka wciągnął siekierę. Najpierw zaatakował nią komornika, a później policjantów, którzy stanęli w jego obronie.

Szybko jednak został obezwładniony i zakuty w kajdanki. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia. Nie był wcześniej notowany. Podczas eksmisji był trzeźwy.

[ZOBACZ TEŻ FILM Czy Ewa Kasprzyk zagra Magdę Gessler? Ewa Kasprzyk o zagraniu Magdy Gessler: Temperament mamy podobny (autorDzień Dobry TVN/x-news)

](http://www.expressilustrowany.pl/ "ZOBACZ TEŻ FILM Czy Ewa Kasprzyk zagra Magdę Gessler? Ewa Kasprzyk o zagraniu Magdy Gessler: Temperament mamy podobny (autorDzień Dobry TVN/x-news)