Dokładnie 3 minuty i 59 sekund potrzebowała Karina Kłodawska, studentka I roku technologii żywności na Politechnice Łódzkiej, by pokonać trasę 1 km w ramach „Biegu w kasku”.
Odbył się on w niedzielę w parku im. 3 Maja i parku im. Baden-Powella na Widzewie. Wzięły w nim udział 62 studentki i licealistki. Bieg odbył się w ramach akcji „Dziewczyny na politechniki”, podczas której uczennice są zachęcane do studiowania na kierunkach technicznych.
Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji.
Zaloguj się lub załóż konto
Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.
Podaj powód zgłoszenia
O
Odziak
Myślałem, że w samych kaskach... A tak to lipa
Ś
Śpiewak Chechło
jest jakaś wolna? jestem Artur , młynowy na ŁKS, przystojny blondyn, lubię piwo
a
absolwent PŁ
Studentka technologii żywności nie potrzebuje kasku, nie będzie pracować na budowie.