4,8 mln zł dla Sandecji. Takie pomysły niestety nie przychodzą do głowy władzom Łodzi!

pasZaktualizowano 
Twierdzenia łódzkich urzędników, że miasto nie może angażować się finansowo w działalność klubów sportowych należy uznać za zasłonę dymną i włożyć między bajki.

Oto mamy wygodną teoryjkę, żeby dwa razy w roku skromniutkie, żeby nie powiedzieć żebracze, dotacje na kluby sportowe, uznać za powód do sławy i chwały oraz wypinać z dumą pierś do orderów.
Chcieć to móc, czego kolejnym dowodem to, co stało się w Nowym Sączu. Podczas sesji Rady Miasta Nowego Sącza przegłosowano uchwałę dotyczącą zmiany w budżecie na rok 2019. Na jej mocy MKS Sandecja SA zostanie dokapitalizowana kwotą 4,8 mln zł. W głosowaniu wzięło udział 22 z 23 uprawnionych do głosowania radnych. Wszyscy zagłosowali za przyjęciem uchwały. Wcześniej w Grudziądzu radni dofinansowali 2 mln zł Olimpię, która wywalczyła awans do I ligi.

polecane: FLESZ: EURO 2020 - Polacy z rekordową premią za awans

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 29

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Ł
Łodzianin
2019-05-23T16:34:36 02:00, bałuty:

Czy te darmozjady z dworca kaliskiego zawsze będą żerować na Łodzianach? Pół budżetu z miasta, albo spółek miejskich. Jeszcze mało?

2019-05-23T17:41:24 02:00, Retkinia:

zaraz, zaraz, klub awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej, o jakości gry i pięknym, ofensywnym stylu wypowiadało się wielu piłkarskich ekspertów, a ty określasz NAS mianem darmozjadów. Jeśli jesteś taki ynteligent, to jakiego słowa należy użyć w przypadku tworu, który dostaje od miasta od tak nowoczesny stadion, ma budżet który nawet na warunki I ligi byłby olbrzymi, a nie dość, że nie potrafi awansować na drugi poziom rozgrywkowy, to jeszcze stylem i sposobem zaprzepaszczenia szans robi pośmiewisko na całą Polskę ? - podpowiem, że mowa o srts :)

2019-05-23T18:02:06 02:00, Bałuty:

Hahahha widać, że jesteś z dworca kaliskiego bo sam się zaorałeś. Co ma wspólnego to ile miasto płaci na was obszczymury do tego jak gra wasza drużyna? A żeby cię jeszcze naprostować to ta trybuna kosztowała prawie tyle samo co stadion na Widzewie, więc nie zasłużyliście na więcej.

A żeby już całkowicie wyprostować twój garb na nosie to jeszcze dopiszmy, że trzy lata męczyliście się w trzeciej lidze, a awansowaliście w bardzo niejasnej sytuacji.

2019-05-24T05:19:27 02:00, kijwryjnapinaczom:

awansowaliśmy w niejasnej dla ciebie sytuacji, po jakości twych wpisów nie trudno dociec dlaczego jest niejasna, po prostu nie ogarniasz czegoś, co ma więcej niż 3 słowa z których jedno jest ponad 3 sylabowe.

O kosztach budowy stadionów mówiono tyle, że nawet upośledzone szympansy zrozumiały, jak widać nie dotyczy to niektórych użytkowników internetu. Co ma gra drużyny do pieniędzy łożonych na konkretne kluby ? WSZYSTKO - to kwestia promocji miasta, jak widzewu je promuje ? No wyśmienicie. A co do niejasnych sytuacji, to ludzie humoru z blaszaka widzieli to na meczu z finiszparkietem. Ale spoko, jedyne co wam zostało to pisać bzdury na forach, bo w konfrontacji oko w oko spuszczacie łby ze wstydu - a co do zaorania, ŁKS - klub wielosekcyjny - wiesz jak idzie innym sekcjom ? Poczytaj o mistrzostwie Polski czerwona kurewno :)

2019-05-24T10:29:13 02:00, Gość:

Tyle ile piłkarski Widzew zrobił dla tego miasta, to ten mizerny przydworcowy klub nie dokona przez następne dziesięciolecia. Widzew to kub który rozsławił miasto Łódź w Europie. I nam się w takim wypadku też należy. Ale jako że wasze tęczowe towarzystwo trzyma z tęczową hanią i jej przydupasami to zapewne dostaniecie balony i miliony. Tylko że miasto wiecznie wam pomagać nie będzie tak jak Widzew wiecznie nie będzie grać w drugiej lidze. Gdzie są ci wasi inwestorzy co to salski juz majaczył o nich dwa lata temu? a w dupie są bo wami nikt się nie interesuje, jesteście nijacy i niszowi, No macie chwilę sławy, chwilę tylko......

...zapomniałeś jeszcze wspomnieć "coś" o waszych super karnetach ;-)

Żyjecie dalej megalomani w nieświadomości i emocjonujcie się meczami w drugiej lidze. A za rok... derby z drugą drużyną ŁKS -u.

Ł
ŁKS Fc ŁAsk

Największa dotacja należy się dla 3 rzednego klubu w Łódzkim który znajduje się na dzielnicy Widzew . Trzeba sypać im trochę bo w tym roku 30 Baniek na awans z 2 ligi może okazać się za mało

G
Gość
2019-05-23T16:34:36 02:00, bałuty:

Czy te darmozjady z dworca kaliskiego zawsze będą żerować na Łodzianach? Pół budżetu z miasta, albo spółek miejskich. Jeszcze mało?

2019-05-23T17:41:24 02:00, Retkinia:

zaraz, zaraz, klub awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej, o jakości gry i pięknym, ofensywnym stylu wypowiadało się wielu piłkarskich ekspertów, a ty określasz NAS mianem darmozjadów. Jeśli jesteś taki ynteligent, to jakiego słowa należy użyć w przypadku tworu, który dostaje od miasta od tak nowoczesny stadion, ma budżet który nawet na warunki I ligi byłby olbrzymi, a nie dość, że nie potrafi awansować na drugi poziom rozgrywkowy, to jeszcze stylem i sposobem zaprzepaszczenia szans robi pośmiewisko na całą Polskę ? - podpowiem, że mowa o srts :)

2019-05-23T18:02:06 02:00, Bałuty:

Hahahha widać, że jesteś z dworca kaliskiego bo sam się zaorałeś. Co ma wspólnego to ile miasto płaci na was obszczymury do tego jak gra wasza drużyna? A żeby cię jeszcze naprostować to ta trybuna kosztowała prawie tyle samo co stadion na Widzewie, więc nie zasłużyliście na więcej.

A żeby już całkowicie wyprostować twój garb na nosie to jeszcze dopiszmy, że trzy lata męczyliście się w trzeciej lidze, a awansowaliście w bardzo niejasnej sytuacji.

2019-05-24T05:19:27 02:00, kijwryjnapinaczom:

awansowaliśmy w niejasnej dla ciebie sytuacji, po jakości twych wpisów nie trudno dociec dlaczego jest niejasna, po prostu nie ogarniasz czegoś, co ma więcej niż 3 słowa z których jedno jest ponad 3 sylabowe.

O kosztach budowy stadionów mówiono tyle, że nawet upośledzone szympansy zrozumiały, jak widać nie dotyczy to niektórych użytkowników internetu. Co ma gra drużyny do pieniędzy łożonych na konkretne kluby ? WSZYSTKO - to kwestia promocji miasta, jak widzewu je promuje ? No wyśmienicie. A co do niejasnych sytuacji, to ludzie humoru z blaszaka widzieli to na meczu z finiszparkietem. Ale spoko, jedyne co wam zostało to pisać bzdury na forach, bo w konfrontacji oko w oko spuszczacie łby ze wstydu - a co do zaorania, ŁKS - klub wielosekcyjny - wiesz jak idzie innym sekcjom ? Poczytaj o mistrzostwie Polski czerwona kurewno :)

Tyle ile piłkarski Widzew zrobił dla tego miasta, to ten mizerny przydworcowy klub nie dokona przez następne dziesięciolecia. Widzew to kub który rozsławił miasto Łódź w Europie. I nam się w takim wypadku też należy. Ale jako że wasze tęczowe towarzystwo trzyma z tęczową hanią i jej przydupasami to zapewne dostaniecie balony i miliony. Tylko że miasto wiecznie wam pomagać nie będzie tak jak Widzew wiecznie nie będzie grać w drugiej lidze. Gdzie są ci wasi inwestorzy co to salski juz majaczył o nich dwa lata temu? a w dupie są bo wami nikt się nie interesuje, jesteście nijacy i niszowi, No macie chwilę sławy, chwilę tylko......

Ł
Łodzianin
2019-05-23T16:34:36 02:00, bałuty:

Czy te darmozjady z dworca kaliskiego zawsze będą żerować na Łodzianach? Pół budżetu z miasta, albo spółek miejskich. Jeszcze mało?

2019-05-23T17:41:24 02:00, Retkinia:

zaraz, zaraz, klub awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej, o jakości gry i pięknym, ofensywnym stylu wypowiadało się wielu piłkarskich ekspertów, a ty określasz NAS mianem darmozjadów. Jeśli jesteś taki ynteligent, to jakiego słowa należy użyć w przypadku tworu, który dostaje od miasta od tak nowoczesny stadion, ma budżet który nawet na warunki I ligi byłby olbrzymi, a nie dość, że nie potrafi awansować na drugi poziom rozgrywkowy, to jeszcze stylem i sposobem zaprzepaszczenia szans robi pośmiewisko na całą Polskę ? - podpowiem, że mowa o srts :)

2019-05-23T18:02:06 02:00, Bałuty:

Hahahha widać, że jesteś z dworca kaliskiego bo sam się zaorałeś. Co ma wspólnego to ile miasto płaci na was obszczymury do tego jak gra wasza drużyna? A żeby cię jeszcze naprostować to ta trybuna kosztowała prawie tyle samo co stadion na Widzewie, więc nie zasłużyliście na więcej.

A żeby już całkowicie wyprostować twój garb na nosie to jeszcze dopiszmy, że trzy lata męczyliście się w trzeciej lidze, a awansowaliście w bardzo niejasnej sytuacji.

2019-05-24T05:19:27 02:00, kijwryjnapinaczom:

awansowaliśmy w niejasnej dla ciebie sytuacji, po jakości twych wpisów nie trudno dociec dlaczego jest niejasna, po prostu nie ogarniasz czegoś, co ma więcej niż 3 słowa z których jedno jest ponad 3 sylabowe.

O kosztach budowy stadionów mówiono tyle, że nawet upośledzone szympansy zrozumiały, jak widać nie dotyczy to niektórych użytkowników internetu. Co ma gra drużyny do pieniędzy łożonych na konkretne kluby ? WSZYSTKO - to kwestia promocji miasta, jak widzewu je promuje ? No wyśmienicie. A co do niejasnych sytuacji, to ludzie humoru z blaszaka widzieli to na meczu z finiszparkietem. Ale spoko, jedyne co wam zostało to pisać bzdury na forach, bo w konfrontacji oko w oko spuszczacie łby ze wstydu - a co do zaorania, ŁKS - klub wielosekcyjny - wiesz jak idzie innym sekcjom ? Poczytaj o mistrzostwie Polski czerwona kurewno :)

...W punkt, ale chyba dla kibiców fidzefu i tak będzie to za trudne do zrozumienia.

k
kijwryjnapinaczom
2019-05-23T16:34:36 02:00, bałuty:

Czy te darmozjady z dworca kaliskiego zawsze będą żerować na Łodzianach? Pół budżetu z miasta, albo spółek miejskich. Jeszcze mało?

2019-05-23T17:41:24 02:00, Retkinia:

zaraz, zaraz, klub awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej, o jakości gry i pięknym, ofensywnym stylu wypowiadało się wielu piłkarskich ekspertów, a ty określasz NAS mianem darmozjadów. Jeśli jesteś taki ynteligent, to jakiego słowa należy użyć w przypadku tworu, który dostaje od miasta od tak nowoczesny stadion, ma budżet który nawet na warunki I ligi byłby olbrzymi, a nie dość, że nie potrafi awansować na drugi poziom rozgrywkowy, to jeszcze stylem i sposobem zaprzepaszczenia szans robi pośmiewisko na całą Polskę ? - podpowiem, że mowa o srts :)

2019-05-23T18:02:06 02:00, Bałuty:

Hahahha widać, że jesteś z dworca kaliskiego bo sam się zaorałeś. Co ma wspólnego to ile miasto płaci na was obszczymury do tego jak gra wasza drużyna? A żeby cię jeszcze naprostować to ta trybuna kosztowała prawie tyle samo co stadion na Widzewie, więc nie zasłużyliście na więcej.

A żeby już całkowicie wyprostować twój garb na nosie to jeszcze dopiszmy, że trzy lata męczyliście się w trzeciej lidze, a awansowaliście w bardzo niejasnej sytuacji.

awansowaliśmy w niejasnej dla ciebie sytuacji, po jakości twych wpisów nie trudno dociec dlaczego jest niejasna, po prostu nie ogarniasz czegoś, co ma więcej niż 3 słowa z których jedno jest ponad 3 sylabowe.

O kosztach budowy stadionów mówiono tyle, że nawet upośledzone szympansy zrozumiały, jak widać nie dotyczy to niektórych użytkowników internetu. Co ma gra drużyny do pieniędzy łożonych na konkretne kluby ? WSZYSTKO - to kwestia promocji miasta, jak widzewu je promuje ? No wyśmienicie. A co do niejasnych sytuacji, to ludzie humoru z blaszaka widzieli to na meczu z finiszparkietem. Ale spoko, jedyne co wam zostało to pisać bzdury na forach, bo w konfrontacji oko w oko spuszczacie łby ze wstydu - a co do zaorania, ŁKS - klub wielosekcyjny - wiesz jak idzie innym sekcjom ? Poczytaj o mistrzostwie Polski czerwona kurewno :)

G
Gość
2019-05-23T22:36:03 02:00, Łodzianin:

Jak tam jest tylko sandecja to co się dziwić? W Łodzi 2 duże kluby piłkarskie, kilka mniejszych, akademie, 2 zespoły siatkarek, żużel, koszykówka. Może wszystkim klubom i sekcjom po 5 baniek rzucić a wiadukty niech się sypią dalej? Miasto i tak ogrom kasy zainwestowało w obiekty i ośrodki sportowe! Jeszcze mało? W dzisiejszym sporcie większość sekcji to prywatne spółki i przedsiębiorstwa. Poradzą sobie.

No ale jeden ma caly stadion drugi natomiast nie. Podobnie jest z ośrodkami treningowymi jeden ma drugi natomiast nie. A nasi mlodzi reprezentanci w pilke grac nie umieja i taki morał z tego....wszystko jest w tym panstwie i miescie do dupy 😃😃😃

Ł
Łodzianin

Jak tam jest tylko sandecja to co się dziwić? W Łodzi 2 duże kluby piłkarskie, kilka mniejszych, akademie, 2 zespoły siatkarek, żużel, koszykówka. Może wszystkim klubom i sekcjom po 5 baniek rzucić a wiadukty niech się sypią dalej? Miasto i tak ogrom kasy zainwestowało w obiekty i ośrodki sportowe! Jeszcze mało? W dzisiejszym sporcie większość sekcji to prywatne spółki i przedsiębiorstwa. Poradzą sobie.

h
hehehe
2019-05-23T21:43:19 02:00, Gość:

Trzeba dać łksowi koniecznie trzeba dać i jeszcze honorowego obywatela dla salskiego koniecznie trzeba

hehehe, dobre

G
Gość
2019-05-23T20:15:08 02:00, RTS1910:

a to 500 mln na wieczna budowe stadionu to juz nie liczymy? jeszcze by chcieli gotowke do lapy i na dziwki

dziwki to już mamy,zgadnij gdzie ?

A
Adam
2019-05-23T16:34:36 02:00, bałuty:

Czy te darmozjady z dworca kaliskiego zawsze będą żerować na Łodzianach? Pół budżetu z miasta, albo spółek miejskich. Jeszcze mało?

2019-05-23T17:41:24 02:00, Retkinia:

zaraz, zaraz, klub awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej, o jakości gry i pięknym, ofensywnym stylu wypowiadało się wielu piłkarskich ekspertów, a ty określasz NAS mianem darmozjadów. Jeśli jesteś taki ynteligent, to jakiego słowa należy użyć w przypadku tworu, który dostaje od miasta od tak nowoczesny stadion, ma budżet który nawet na warunki I ligi byłby olbrzymi, a nie dość, że nie potrafi awansować na drugi poziom rozgrywkowy, to jeszcze stylem i sposobem zaprzepaszczenia szans robi pośmiewisko na całą Polskę ? - podpowiem, że mowa o srts :)

2019-05-23T18:02:06 02:00, Bałuty:

Hahahha widać, że jesteś z dworca kaliskiego bo sam się zaorałeś. Co ma wspólnego to ile miasto płaci na was obszczymury do tego jak gra wasza drużyna? A żeby cię jeszcze naprostować to ta trybuna kosztowała prawie tyle samo co stadion na Widzewie, więc nie zasłużyliście na więcej.

A żeby już całkowicie wyprostować twój garb na nosie to jeszcze dopiszmy, że trzy lata męczyliście się w trzeciej lidze, a awansowaliście w bardzo niejasnej sytuacji.

2019-05-23T19:00:39 02:00, Gość:

Taki mądry jesteś czerwony kleszczu!? A co w takim razie z waszym stadionem ktory mial wybudowac wam hrabia Cacek!? A po stare tereny Startu nie wyciagasz łapek kędziorku? A co to kogo interesuje ze twój podmiejski drugoligowy klubik nie ma gdzie trenować, trenujcie w Byczynie...Buchaje! To wy jestescie zakałem tego miasta, dostajecie w prezencie cały stadion, drugi rok ślęczycie w drugiej lidze a listy piszecie jeden za drugim! Nic wam sie nie podoba nie macie pojecia o futbolu, tworzenia ekipy pilkarskiej, rozsądnym wtdawaniu pieniedzy a wasz pseudoprezes spakowal kąpielówki i majac was w dupie polecial na wyspy Hula-Gula! Nie macie na dzien dzisiejszy poza stadionem praktycznie nic, a wymagania....daj daje! Raz prawie 50 lat temu doszli do polfinalu ligi mistrzow a sadzą sie jak by to było co najmniej wczoraj.....wiekszosc z tych grajków juz nie żyje! Kim wy jesteście dzisiaj....drugoligowym pośmiewiskiem kapiszony !!!

2019-05-23T19:52:15 02:00, Bałuty:

Ojszczańcu chodzi o równe traktowanie klubów w mieście Łodzi. Wy jesteście tylko osiedlowym klubikiem z garstką śmietnikowych wojowników, nic poza tym.

2019-05-23T21:33:10 02:00, Gość:

O co chodzi kto założył lks ojcowie tego czegoś to też dej i dej a potomkowie to co teraz dej odszkodowanie za potrącenie majątki norma Polacy dadzą

Nie można równoxzesnie traktowac klubow pilkarskich gdzie jeden wystepuje w 2 lidze a drugi bedzie reprezentowal klub w meczach z Legia i innymi najsilniejszym klubami w Polsce. To tak jak byscie jednakowo podchodzili do marki samochodowej Mercedesa i Lotusa. W Warszawie tez nie mozna na rowni traktowac wszystkie kluby pilkarskie, poniewaz jedni maja wieksze zapotrzebowania i wydatki od drugich. Pozatym LKS reprezentuje Lodz na najwyzszym poziomie wiec co za tym idzie potrzebuje stadionu. Takie jest moje zdanie. Można sie ze mna zgodzic lub nie.

G
Gość

Trzeba dać łksowi koniecznie trzeba dać i jeszcze honorowego obywatela dla salskiego koniecznie trzeba

G
Gość
2019-05-23T16:34:36 02:00, bałuty:

Czy te darmozjady z dworca kaliskiego zawsze będą żerować na Łodzianach? Pół budżetu z miasta, albo spółek miejskich. Jeszcze mało?

2019-05-23T17:41:24 02:00, Retkinia:

zaraz, zaraz, klub awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej, o jakości gry i pięknym, ofensywnym stylu wypowiadało się wielu piłkarskich ekspertów, a ty określasz NAS mianem darmozjadów. Jeśli jesteś taki ynteligent, to jakiego słowa należy użyć w przypadku tworu, który dostaje od miasta od tak nowoczesny stadion, ma budżet który nawet na warunki I ligi byłby olbrzymi, a nie dość, że nie potrafi awansować na drugi poziom rozgrywkowy, to jeszcze stylem i sposobem zaprzepaszczenia szans robi pośmiewisko na całą Polskę ? - podpowiem, że mowa o srts :)

2019-05-23T18:02:06 02:00, Bałuty:

Hahahha widać, że jesteś z dworca kaliskiego bo sam się zaorałeś. Co ma wspólnego to ile miasto płaci na was obszczymury do tego jak gra wasza drużyna? A żeby cię jeszcze naprostować to ta trybuna kosztowała prawie tyle samo co stadion na Widzewie, więc nie zasłużyliście na więcej.

A żeby już całkowicie wyprostować twój garb na nosie to jeszcze dopiszmy, że trzy lata męczyliście się w trzeciej lidze, a awansowaliście w bardzo niejasnej sytuacji.

2019-05-23T19:00:39 02:00, Gość:

Taki mądry jesteś czerwony kleszczu!? A co w takim razie z waszym stadionem ktory mial wybudowac wam hrabia Cacek!? A po stare tereny Startu nie wyciagasz łapek kędziorku? A co to kogo interesuje ze twój podmiejski drugoligowy klubik nie ma gdzie trenować, trenujcie w Byczynie...Buchaje! To wy jestescie zakałem tego miasta, dostajecie w prezencie cały stadion, drugi rok ślęczycie w drugiej lidze a listy piszecie jeden za drugim! Nic wam sie nie podoba nie macie pojecia o futbolu, tworzenia ekipy pilkarskiej, rozsądnym wtdawaniu pieniedzy a wasz pseudoprezes spakowal kąpielówki i majac was w dupie polecial na wyspy Hula-Gula! Nie macie na dzien dzisiejszy poza stadionem praktycznie nic, a wymagania....daj daje! Raz prawie 50 lat temu doszli do polfinalu ligi mistrzow a sadzą sie jak by to było co najmniej wczoraj.....wiekszosc z tych grajków juz nie żyje! Kim wy jesteście dzisiaj....drugoligowym pośmiewiskiem kapiszony !!!

2019-05-23T19:52:15 02:00, Bałuty:

Ojszczańcu chodzi o równe traktowanie klubów w mieście Łodzi. Wy jesteście tylko osiedlowym klubikiem z garstką śmietnikowych wojowników, nic poza tym.

O co chodzi kto założył lks ojcowie tego czegoś to też dej i dej a potomkowie to co teraz dej odszkodowanie za potrącenie majątki norma Polacy dadzą

R
RTS1910

a to 500 mln na wieczna budowe stadionu to juz nie liczymy? jeszcze by chcieli gotowke do lapy i na dziwki

B
Bałuty
2019-05-23T16:34:36 02:00, bałuty:

Czy te darmozjady z dworca kaliskiego zawsze będą żerować na Łodzianach? Pół budżetu z miasta, albo spółek miejskich. Jeszcze mało?

2019-05-23T17:41:24 02:00, Retkinia:

zaraz, zaraz, klub awansował do najwyższej klasy rozgrywkowej, o jakości gry i pięknym, ofensywnym stylu wypowiadało się wielu piłkarskich ekspertów, a ty określasz NAS mianem darmozjadów. Jeśli jesteś taki ynteligent, to jakiego słowa należy użyć w przypadku tworu, który dostaje od miasta od tak nowoczesny stadion, ma budżet który nawet na warunki I ligi byłby olbrzymi, a nie dość, że nie potrafi awansować na drugi poziom rozgrywkowy, to jeszcze stylem i sposobem zaprzepaszczenia szans robi pośmiewisko na całą Polskę ? - podpowiem, że mowa o srts :)

2019-05-23T18:02:06 02:00, Bałuty:

Hahahha widać, że jesteś z dworca kaliskiego bo sam się zaorałeś. Co ma wspólnego to ile miasto płaci na was obszczymury do tego jak gra wasza drużyna? A żeby cię jeszcze naprostować to ta trybuna kosztowała prawie tyle samo co stadion na Widzewie, więc nie zasłużyliście na więcej.

A żeby już całkowicie wyprostować twój garb na nosie to jeszcze dopiszmy, że trzy lata męczyliście się w trzeciej lidze, a awansowaliście w bardzo niejasnej sytuacji.

2019-05-23T19:00:39 02:00, Gość:

Taki mądry jesteś czerwony kleszczu!? A co w takim razie z waszym stadionem ktory mial wybudowac wam hrabia Cacek!? A po stare tereny Startu nie wyciagasz łapek kędziorku? A co to kogo interesuje ze twój podmiejski drugoligowy klubik nie ma gdzie trenować, trenujcie w Byczynie...Buchaje! To wy jestescie zakałem tego miasta, dostajecie w prezencie cały stadion, drugi rok ślęczycie w drugiej lidze a listy piszecie jeden za drugim! Nic wam sie nie podoba nie macie pojecia o futbolu, tworzenia ekipy pilkarskiej, rozsądnym wtdawaniu pieniedzy a wasz pseudoprezes spakowal kąpielówki i majac was w dupie polecial na wyspy Hula-Gula! Nie macie na dzien dzisiejszy poza stadionem praktycznie nic, a wymagania....daj daje! Raz prawie 50 lat temu doszli do polfinalu ligi mistrzow a sadzą sie jak by to było co najmniej wczoraj.....wiekszosc z tych grajków juz nie żyje! Kim wy jesteście dzisiaj....drugoligowym pośmiewiskiem kapiszony !!!

Ojszczańcu chodzi o równe traktowanie klubów w mieście Łodzi. Wy jesteście tylko osiedlowym klubikiem z garstką śmietnikowych wojowników, nic poza tym.

B
Bałuty
2019-05-23T16:34:36 02:00, bałuty:

Czy te darmozjady z dworca kaliskiego zawsze będą żerować na Łodzianach? Pół budżetu z miasta, albo spółek miejskich. Jeszcze mało?

2019-05-23T19:00:22 02:00, Gość:

czerwone ścierwo do 7 ligi

Żulu z kaliskiego wesołego chodzenia po śmietnikach.

Dodaj ogłoszenie