34 Bieg Sylwestrowy. Wygrali Głowala i Stelmach. Łodzianie na drugich miejscach [zdjęcia]

hof
Grzegorz Gałasiński
34 Bieg Sylwestrowy, którego jednym z inicjatorów była redakcja Expressu Ilustrowanego, za nami

Na trasie biegu głównego, liczącego 10 kilometrów, wystartowało 1000 uczestników. Podobnie jak przed rokiem zwyciężył Robert Głowala z Garwolina. Drugie miejsce zajął Tomasz Osmulski z RKS, a trzecie Tomasz Szymkowiak - olimpijczyk z Pekinu. Wśród kobiet zwyciężyła Dominika Stelmach z Warsazwy, druga była Monika Kaczmarek z AZS Łódź.
Zwycięzca rywalizacji otrzymał puchar Prezydenta Miasta Łodzi, zwyciężczyni puchar marszałka sejmiku województwa.

Biegi na 2 km dla młodzieży wygrali: Wiktoria Zięba (RKS) i Kacper Trociński (Rysio Team)