ExpressIlustrowany.pl - aktualności Łódź, wiadomości Łódź

Menu
30-latek miał w mieszkaniu ciasteczka z marihuaną [zdjęcia]

KWP ŁÓDŻ

2018-01-31 16:00

2018-01-31 16:00

Dodaj komentarz

30-latek miał w mieszkaniu ciasteczka z marihuaną [zdjęcia]

KWP ŁÓDŻ

2018-01-31 16:00

25 stycznia 2018 roku policjanci skierniewickiej komendy zatrzymali 30-latka, u którego podczas przeszukania znaleźli znaczną ilość marihuany. Mężczyzna w swoim domu ukrył prawie pół kilograma suszu roślinnego oraz ponad pół kilograma oleju konopnego zawartego w przygotowanych przez siebie ciastkach. Skierniewiczanin decyzją Sądu Rejonowego trafił już na 3 miesiące do aresztu .
25 stycznia 2018 roku Policjanci Wydziału Kryminalnego złożyli wizytę 30-letniemu mieszkańcowi Skierniewic. Podejrzewali, że mężczyzna może posiadać środki odurzające. Przeszukali więc budynek, w którym mieszkał. I tym razem intuicja ich nie zawiodła. W garażu, piwnicy oraz na poddaszu odnaleźli zapakowany w słoiki i folię susz marihuany. Ponadto w ociepleniu poddasza zabezpieczyli pudełko, w którym były ciastka. Od razu podejrzewali, że nie są to zwykłe słodycze. Zapytany o odnalezione wypieki 30-latek przyznał, że ciastka te zawierają olej z konopi indyjskich.

Jak oświadczył, ponad pół kilogramów wypieków wykonał sam. Odnalazł przepis na ciastka w internecie i krok po kroku kierując sie instrukcjami upiekł je. Zapewniał, że nikogo nimi nie częstował, gdyż przygotował je tylko na własny użytek. Łącznie w jego mieszkaniu policjanci zabezpieczyli ponad kilogram zabronionych substancji. 26 stycznia 2018 roku Sąd Rejonowy w Skierniewicach zastosował wobec 30-latka 3 miesięczny areszt. Za posiadanie znacznej ilości marihuany mężczyźnie grozi do 8 lat więzienia.


Pogoda na środę:


PODATEK OD MIŁOŚCI ONLINE
OSTATKI 2018. KIEDY KONIEC KARNAWAŁU 2018?
KIEDY JEST TŁUSTY CZWARTEK W 2018
Faworki - szybki i prosty przepis


Czytaj treści premium w Expressie Ilustrowanym Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz jako: Gość

Ilość znaków do wpisania:

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

zaloguj się