18-letni złodziej polował w Manufakturze. Miał przy sobie marihuanę. Grozi mu 5 lat więzienia

  • Express Ilustrowany

(ls)

Na 860 złotych oszacowano wartość garderoby, która padła łupem 18-letniego złodzieja. Młodzieniec wybrał się na łowy w czwartek wieczorem do centrum handlowego w Manufakturze. Wpadł tuż przed zamknięciem, około godz. 21.45. Wtedy zauważył go ochroniarz, zatrzymał i przekazał wezwanym policjantom. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, okazało się, że 18-latek ma przy sobie pół grama marihuany. Za kradziez ubrań, które jeszcze tego samego dnia wróciły do sklepu, oraz posiadanie narkotyków 18-latkowi grozi do 5 lat więzienia.

Tego samego wieczoru, godzinę później, policyjni wywiadowcy na al. Unii Lubelskiej skontrolowali przechodnia. Mężczyzna miał przy sobie 2,5 grama marihuany.

Z kolei już po północy wpadł kierowca hondy, który ul. Pomorską jechał „na haju”. Policjanci zatrzymali auto na wysokości numeru 137. Skontrolowali kierowcę narkotestem. Wynik był pozytywny. Mężczyzna stracił prawo jazdy, stanie też przed sądem.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.01.2019, 01:27

pisiorka to ty masz w rozporku.

12.01.2019, 09:29

jestescie , moze jak ojciec I syn ,,,chyba ze skladkowy to sie nie ma co o nasienie spierac , ktos zasial

12.01.2019, 07:53

Twoją starą. A ta patologiczna k**** mi za to płaci

12.01.2019, 07:52

Twoją starą. A ta k**** mi płaci

12.01.2019, 04:43

internety sa a kibli nie ma , ludzie wala po trawnikach I w parkach a obwiniaja biedne pieski za zasrane miasto

12.01.2019, 04:35

70 to ty masz IQ

12.01.2019, 04:33

Kraść ? A fe nieładnie! Za uboliżanie Łodzianom co niektórzy powinni dostać po pysku! No ale strzelić bucha to pewnie wszyscy by chcieli i ci za PiS i ci co przeciw.

12.01.2019, 00:45

.

11.01.2019, 23:59

To jest właśnie Bezstresowe wychowanie.Idzie kraść z narkotykami w kieszeni bo i tak co zrobią? A w jape cię powinni wyjebac debilu.Twoja bezstresowa mamusia tak lubi no bo po k jest taki niedojebany pomiot.?

11.01.2019, 23:24

Syn twojej matki, strasznej suki.
Pisówy.

11.01.2019, 23:23

Jesteś debilem, dlatego pierdolisz takie głupoty.
Który cywilizowany kraj stosuje takie kary?
No widzisz.

11.01.2019, 22:54

Jaki głupi poszedł ukraść że sklepu,nie pomyślał że może być złapany i będzie dokładnie przeszukaniu i zabrał ze sobą narkotyki do kolekcji

11.01.2019, 22:52

Synek pewnej Hani?

11.01.2019, 22:47

To musi być jeden z 70%, oni mają lepkie rączki i lubią być robieni przez Niemców miękkim wujem :) :) :) :)

11.01.2019, 22:46

Zwal mu, kropeczko, wiem, że to lubisz. A potem nadstaw dupinkę.

11.01.2019, 22:09

No?

11.01.2019, 22:08

Ssij Antoniemu

11.01.2019, 22:06

choć należysz do po łgłówków

11.01.2019, 21:47

Ch.j w d..ę za witanie się z " polihistorem ". To lewa konfidencka q-wa , jak matka tego czegoś .

11.01.2019, 21:13

.

11.01.2019, 21:13

Co z niego wyrośnie? Misiewicz?

11.01.2019, 20:23

Fajny portal erotyczny na którym znajdziesz młode Panie
Miliony ofert lasek i facetów gotowych na wszystko

www.kontakty.1K.pl
Zupełna anonimowość, Setki ofert z całego kraju.
Vip już od 6zł z fuuul dostępem

11.01.2019, 19:40

Złodziejowi łapy uciąć :)