12 Tenorów w Łodzi: Znakomici wokaliści i ponad 20 przebojów muzyki rozrywkowej! Gdzie kupić bilety na koncert 12 Tenorów? INFORMACJE

ML
12 Tenorów w Łodzi już w kwietniu 2020. Sprawdź informacje o biletach. archiwum
12 Tenorów w Łodzi: Już 18 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpi grupa 12 Tenors! Niech Was nie zmyli nazwa zespołu - na koncercie usłyszycie, nie tylko arie operowe ale również hity takich artystów jak Michael Jackson, Beatles, Queen, czy Bon Jovi. To trzeba zobaczyć! Poniżej znajdziecie najważniejsze informacje, m.in. o tym, gdzie kupić bilety na koncert 12 Tenorów w Łodzi i gdzie odbędzie się ta impreza.

Dwanaście wyjątkowych głosów już od dwunastu lat rozgrzewa dusze, raduje ucho i cieszy oko wspaniałym widowiskiem oraz unikalnym wykonaniem największych przebojów muzyki operowej, ale przede wszystkim muzyki pop i rock.

12 Tenorów: Wielkie muzyczne show w Łodzi już w kwietniu! 12 znakomitych wokalistów i ponad 20 przebojów muzyki rozrywkowej!

Uwodzą publiczność nie tylko wspaniale brzmiącymi głosami, ale także urokiem osobistym, niebywałym poczuciem humoru. Śpiewają, tańczą, wzruszają i porywają publiczność swoją wokalną maestrią oraz chwytają za serca szczególnie damską część publiczności.
Zespół podczas występów, prezentuje zróżnicowanie szeroki wachlarz utworów i dosłownie porywa widownię z krzeseł.

Podczas koncertu artyści wykonają aranżacje najbardziej znanych i najpiękniejszych arii operowych, ballad oraz współczesnych utworów, które stały się niezapomnianymi klasykami popu i rocka.

Wokalistom towarzyszyć będą światowej klasy muzycy i wyjątkowa oprawa wizualna widowiska.

12 Tenorów w Łodzi - Gdzie i kiedy wystąpią? Najważniejsze informacje, bilety

12 TENORS
18 kwietnia (sobota) godz. 19:00
Wytwórnia Łódź

12 Tenorów w Łodzi 2020 - Bilety. Gdzie kupić bilety na koncert THE 12 TENORS?

Bilety na koncert The 12 Tenors można kupić zarówno online, jak i stacjonarnie.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Dodaj ogłoszenie