MKTG SR - pasek na kartach artykułów

1000 nowych miejsc dla Doradców Klienta w Providencie

Artykuł sponsorowany
Provident Polska rozpoczyna projekt mający na celu pozyskanie nowych Doradców Klienta. Zgłosić można się na terenie całego kraju. Oferujemy nawet 1000 dodatkowych miejsc, w ośmiotysięcznym gronie Doradców współpracujących z firmą. Czy warto dołączyć do zespołu?

Obecnie współpracujący z firmą Doradcy widzą wiele zalet tego zajęcia. Tak jak Konrad, lat 42, który wcześniej przez 11 lat prowadził własny sklep, jest ojcem dwójki dzieci. Po zamknięciu firmy szukał nowych możliwości uzyskania dochodów, by móc utrzymać rodzinę. Sześć lat temu zdecydował się zostać Doradcą Klienta w Provident i dzięki temu może realizować wszystkie potrzeby swojej rodziny.

Dlaczego akurat w Providencie?
Ponad 6 lat temu zobaczyłem ogłoszenie Providenta. Pomyślałem: spróbuję, czemu nie? Umiem rozmawiać i zawsze miałem świetne relacje z moimi klientami - ponadto świetnie organizuję swój dzień, nauczyłem się tego prowadząc własny biznes. W firmie doceniono, że jestem osobą otwartą, komunikatywną, z szacunkiem podchodzącą do drugiego człowieka. Bo Doradca Klienta to przede wszystkim ktoś, kto umie budować dobre relacje z ludźmi i umie ich słuchać.

A nie chodzi po prostu o sprzedawanie pożyczek?
Miałem takie obawy, że to zajęcie sprowadza się do - mówiąc wprost - wciska¬nia ludziom pożyczek. Ale w rzeczywistości to nie jest tak, jak się z zewnątrz wydaje. Przede wszystkim trzeba doradzać klientom. Na tym polega ta rola. Na podstawie otrzymanych z firmy informacji weryfikuję, czy dana osoba może dostać pożyczkę i w jakiej wysokości. Kwota musi być bezpieczna dla domowego budżetu, tak by klient radził sobie ze spłatą. Później przez cały okres trwania umowy, spotykamy się przy odbiorze raty. Pomagam też klientowi, jeżeli np. ma przejściowe trudności finansowe, ustalamy plan naprawczy dostosowany do jego możliwości.

A jak rodzina przyjęła to, że został pan Doradcą w Providencie?
Dobrze, bo razem podjęliśmy tę decyzję. Sprawdziliśmy w Internecie, na stronie www.kariera-provident.pl, że Provident to duże przedsiębiorstwo, notowane na giełdzie, obecne w Polsce wtedy od 12 lat, a obecnie już od 18 lat. Moje obawy zostały również rozwiane podczas pierwszej wizyty w oddziale firmy, kiedy to kierownik, który prowadził ze mną rozmowę, w profesjonalny sposób przedstawił mi firmę i odpowiedział na wszystkie pytania. Doszliśmy z żoną do wniosku, że to musi być poważna firma i warto w niej spróbować sił w nowej roli. Dziś mogę powiedzieć, że nie pomyliłem się!

Jeśli jesteś zainteresowany pracą Doradcy Klienta w Providencie, skontaktuj się z nami! Zadzwoń lub wyślij sms o treści „Doradca”. Oddzwonimy! 600 400 383 (koszt połączenia według taryfy)

od 7 lat
Wideo

Plan na budowę Tarczy Wschód – minister podał szczegóły

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na expressilustrowany.pl Express Ilustrowany