MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wisła Widzew na żywo. Wynik meczu Wisła Widzew. Czy łodzian stać na zwycięstwo w Płocku? Zapraszamy na relację online

Tomasz Jabłoński
Bartosz Kukuć
Widzew gra dziś w Płocku z Wisłą. Kibice liczą na dobry występ Bartka Pawłowskiego Polskapress
W meczu 24. kolejki piłkarskiej ekstraklasy Widzew zremisował w Płocku z tamtejszą Wisłą 1:1 (0:1). Było dosłownie o krok od drugiej porażki łodzian z rzędu (poprzednio ulegli Warcie Poznań 0:2). I drugiego kolejnego spotkania, w którym podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia nie zdobyli gola. Na szczęście po akcji Jakuba Sypka do siatki gospodarzy trafił Hiszpan Jordi Sanchez. W Widzewie zdecydowanie zbyt wielu zawodników wyglądało tak jak by sezon już się dla nich zakończył. Nie zmienia to jednak faktu, że gościom udało się ,,wyrwać" tak cenny punkt. W niedzielę o godzinie 17.30 widzewiacy podejmą na stadionie przy al. Piłsudskiego mistrza Polski Lecha Poznań.

Wisła Widzew na żywo

Wynik meczu Wisła Widzew 1:1

KONIEC MECZU - Widzew zremisował w Płocku z Wisłą 1:1. Goście wyrównali już w doliczonym czasie gry. Wisła - Widzew 1:1.
90+6 min - GGGOOOLLL!!! Dla Widzewa!!! Po akcji Sypka Sanchez wygrał w polu bramkowym starcie z dwoma defensorami Wisły i pokonał Kamińskiego. Wisła - Widzew 1:1.
90+4 min - Zmiana w Wiśle. Schodzi Wolski, wchodzi Warchoł.
90+2 min - Ładny wolej Sypka, ale broni Kamiński.
90 min - Sędzia dolicza co najmniej dziewięć minut.
90 min - Zmiana w Widzewie. Kreuzriegler zmienia Żyrę.
85 min - Sędzia uznał, że Wolski był faulowany przez Stępińskiego.
83 min - Groźne uderzenie lewą nogą Shehu, ale ładnie interweniuje Kamiński.
81 min - Żółta kartka dla Sulka za faul na Pawłowskim.
80 min - Podwójna zmiana w Wiśle. Schodzą Śpiączka i Vallo, wchodzą Sekulski i Sułek.
79 min - Podwójna zmiana w Widzewie. Wchodzą Zieliński i Sypek, schodzą Milos i Ciganiks.
77 min - Shehu wywalczył róg.
76 min - Znów próbuje Pawłowski.
75 min - Strzela Pawłowski po podaniu Kuna.
71 min - Faul na Ciganiksie.
70 min - Ryzykowne zachowanie Ravasa, który trafia w Wolskiego.
69 min - Gra zostaje wznowiona.
63 min - Przerwa w grze, bowiem kibice Wisły zapalili race.
62 min - Od pewnego czasu to Widzew ma inicjatywę.
61 min - Kapuadi blokuje strzał Hanouska. Róg dla łodzian.
58 min - Ravas uprzedza Śpiączkę.
58 min - Kun niedokładnie podaje w pole karne.
57 min - Zmiana w Widzewie. Shehu zastępuje Hansena.
56 min - Faul Tomasika na Pawłowskim.
51 min - Z dystansu uderza Pawłowski.
49 min - Akcja łodzian. Ale Sanchez chyba sam nie wiedział, co chce zrobić z piłką.
47 min - Żyro fauluje Vallo. Widzewiak ogląda żółtą kartkę.
46 min - Po centrze z prawej strony blisko szczęścia była Kapuadi.
POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY MECZU - Zaczynamy drugą połowę meczu. Widzew przegrywa w Płocku z Wisłą 0:1. Zapraszamy na relację.
KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY - Do przerwy Wisła prowadzi w Płocku z Widzewem 1:0. Czy łodzianie będą w stanie odrobić straty? Zapraszamy na relację po przerwie. Wisła - Widzew 1:0.
43 min - Akcja Kuna, który podaje do Hansena. Ale Norweg nic nie zdziałał.
40 min - GGGOOOLLL!!! Dla Wisły! Z lewej strony dośrodkowuje Furman, głową zagrywa Szwoch (przy biernej postawie Ciganiksa), a Wolski mimo asysty Żyry płasko uderza w tzw. krótki róg bramki, zupełnie zaskakując Ravasa. Wisła - Widzew 1:0.
37 min - Ładna akcja Vallo. Zakończona silnym strzałem w środek bramki. Ravas wybija piłkę poza boisko.
35 min - Nieco przekombinowany wolny w wykonaniu łodzian.
34 min - Żyro w juniorski sposób traci piłkę przy linii bocznej.
30 min - Vallo łatwo mija Ciganiksa. Ale nic z tego nie wynika, interweniuje Żyro.
28 min - Mocny strzał Hanouska lewą nogą z około 15 metrów. Kamiński z trudem wybija piłkę na róg. Najgroźniejsza sytuacja z dotychczasowych w tym spotkaniu.
27 min - Dośrodkowanie z wolnego Furmana.
26 min - Żółta kartka dla Szoty za faul taktyczny na Wolskim.
25 min - Pawłowski ładnie dośrodkowuje do Hansena, ale ten nie trafia czystko w piłkę, sprytnie spychany przez Vallo.
24 min - Z dystansu próbuje Furman, ale nie trafia w bramkę.
21 min - Próbuje Pawłowski, a po chwili obok bramki strzela Ciganiks.
19 min - Faul na Furmanie.
17 min - Pierwszy róg dla Widzewa.
15 min - Po centrze Szwocha z lewej strony piłki nie sięgnął Rzeźniczak. Gdyby trafił w piłkę, mogło być groźnie.
13 min - Sanchez próbował odebrać piłkę Kamińskiemu.
12 min - Pewna interwencja Kamińskiego.
10 min - Stępiński próbował podać do Sancheza.
9 min - Stępiński sprytnie ,,nabija'' rywala.
7 min - W pole karne wpadł Ciganiks. Bez rezultatu.
6 min - Faul na Milosu.
5 min - Na razie inicjatywę mają wiślacy.
3 min - Pierwszy aut dla gospodarzy.
2 min - Do piłki próbował dojść Sanchez.
POCZĄTEK MECZU - Zaczynamy mecz Wisły z Widzewem. Zapraszamy na relację.

Godz. 19.00 - Oba zespoły już na murawie. Wisła na niebiesko, Widzew na czerwono.

Godz. 18:55 - W rundzie jesiennej Widzew pokonał w Łodzi Wisłę 2:1 po trafieniach Danielaka i Pawłowskiego. Bramkę dla płocczan strzelił Davo.

Godz. 18:51 - Na zbyt ostrą grę w zespole łodzian musi uważać pomocnik Dominik Kun, który ma na koncie trzy żółte kartki.

Godz. 18:45 - Do składu czterokrotnych mistrzów Polski wracają Jordi Sanchez i Mato Milos. Natomiast w meczowej kadrze zabrakło w ogóle Ernesta Terpiłowskiego oraz Juliusza Letniowskiego.

Godz. 18:38 - Skład Wisły: Kamiński – Rzeźniczak, Kapuadi, Chrzanowski – Vallo, Furman, Lesniak, Tomasik – Szwoch, Wolski – Śpiączka. Ławka rezerwowych: Gradecki – Cielemięcki, Sulek, Sekulski, Gono, Kolar, Kvocera, Pawlak, Warchoł.

Godz. 18:35 - Znamy już wyjściowy skład łodzian. Zagrają: Ravas – Stępiński, Szota, Żyro – Milos, Hanousek, Kun, Ciganiks – Hansen, Pawłowski – Sanchez. Na ławce rezerwowych zasiądą: Wrąbel - Czorbadżijski, Shehu, Zawadzki, Sypek, Zieliński, Zjawiński, Kreuzriegler.

Widzew w ostatnim meczu przegrał z Wartą po słabym występie. Piłkarze zapowiadają chęć rehabilitacji i zapewniają, że w Płocku powalczą o komplet punktów. Wisła podchodzi do tego spotkania w nieco innych nastrojach. W zeszłą środę piłkarze Wisły rozegrali zaległe spotkanie 19. kolejki Ekstraklasy z Wartą Poznań. Zawodnicy Pavola Stano wygrali 1:0 po bramce Mateusza Szwocha i awansowali na 9. miejsce w tabeli. Co ciekawe, było to ich pierwsze zwycięstwo rundzie wiosennej!

Wisła Widzew - mecz bez kibiców Widzewa

Mecz pomiędzy Wisłą Płock i Widzewem Łódź rozpocznie się o godzinie 19:00 na stadionie w Płocku. Arbitrem spotkania będzie Damian Sylwestrzak z Wrocławia. Na trybunach nie będzie kibiców Widzewa. A to z powodu remontu stadionu.

Widzew Łódź. Jak dobrze znasz historię Widzewa? Czy jesteś p...