Olimpia - ŁKS 3:1. Łodzianie nie mieli wiele do powiedzenia [zdjęcia]

W meczu I ligi piłkarze ŁKS przegrali w Grudziądzu z Olimpią 1:3

Do przerwy więcej sytuacji wypracowali gospodarze. Dobrze spisywał się Wyparło. Najlepszą okazję dla ŁKS miał Kaczmarek. Po jego strzale z rzutu wolnego bramkarz Wróbel z trudem wybił piłkę na rzut rożny.
Na początku drugiej połowy Ruszkul trafił w poprzeczkę. Kolejna akcja przyniosła gospdoarzom gola. Po centrze z rzutu rożnego Grischoka, piłkę głową w siatce umieścił Woźniak, źle pilnowany przez Bruda.
W opdoiwedzi po akcji Pawlaka z Sarafińskim na listę strzelców, uderzeniem w róg wpisał się Więzik.To była pierwsza składna akcja ŁKS po przerwie.

Przeważali gospodarze. Frańczak trafił w poprzeczkę. Za chwilę Wyparło obronił strzał Cieślińskiego, ale był bezradny przy dobitce Ruszkula. Po błędzie Barsukowa, w sytuacji sam na sam z Wyparło znaleźli się Woźniak i Cieśliński. Gol musiał paść i padł.

Olimpia Grudziądz - ŁKS 3:1 (0:0)
1:0 - Woźniak (58, głową), 1:1 - Węzik (71), 2:1 - Ruszkul (77), 3:1 - Cieśliński (90)
ŁKS: Wyparło - Gieraga (27, Pawlak), Barsukow, Cyzio, Osiński, Sasin, Brud (61, K. Kaczmarek), Sarafiński (82, Golański), Kuklis, P, Kaczmarek, Więzik